Зайва вага, корисні поради, лікування, причини, бади. Пластирі Soso для схуднення.
Як скинути зайву вагу без шкоди вашому організму.
Китайський пластир SoSo для схуднення.
Досить часто зайва вага призводить до ожиріння. Ожиріння ― це хронічна хвороба при якій порушується обмін речовин, вона може з'явитися в будь-якому віці. Таке захворювання може призвести до підвищеного ризику підхопити різні хвороби та ускладнення. З-за неправильного харчування і сидячого способу життя, своєчасне суспільство має величезні проблеми з ожирінням. Виражена гіподинамія призводить до накопичення надлишку вуглеводів, адже кількість енергії, яку людина вживає значно перевищує ту кількість, що він витрачає.
Як визначити те, що людина страждає зайвою вагою? Які можуть бути наслідки хвороби?
Надмірна вага дуже часто стає однією з головних причин виникнення хвороб серцево-судинної системи або цукрового діабету. Люди, які мають проблеми з вагою, набагато частіше страждають від жовчнокам'яної хвороби, остеохондрозу або хвороб вен і суглобів.
Для визначення діагнозу надмірна вага можна розрахувати ІМТ (індекс маси тіла). Щоб дізнатися ІМТ вам потрібно розділити на зріст (у метрах зведених в квадрат) на вагу. При значеннях ІМТ від 24-29,9 кг/м. кв. ставлять діагноз "надмірна вага", 30-34,9 ― "ожиріння першого ступеня", 35-39,9 ― "ожиріння другого ступеня", при 40 і більше ― "ожиріння третього ступеня".
Розсудити про надмірній вазі може також окружність талії. У чоловіків вона повинна бути меншою 94 см, у жінок ― 80 див. Якщо значення вище, то людині слід задуматися про зміну способу життя і харчування, подбати про своє здоров'я.
Стрес та його "заїдання" як причина виникнення проблем з надмірною вагою.
Дуже часто надмірна вага з'являється в наслідок частих стресів, і реакції людини на них. Багато людей при будь-якому стресі намагаються "заїсти" його, поспішаючи до холодильника. До такого способу більше схильні жінки. Такі люди роблять свої антистресові перекуски в нічний або вечірній час, чим провокують відкладення жиру на животі і стегнах.
Лікують таку ситуацію тоді, коли хворий обізнаний про свою проблему, і намагається з нею боротися. Якщо не вдається повністю відмовитися від їжі під час стресів, необхідно запастися низькокалорійною їжею (наприклад овочами, фруктами і молочною продукцією). У випадках, коли ви не можете самостійно впоратися зі стресом, рекомендується замінити похід до холодильника на будь-який варіант аутотренінгу (наприклад фізичні вправи в спортзалі, биття груші або подушки і т. д.).
Буває, що замінити заїдання проблеми допомагає жувальна гумка. Але це спрацьовує тільки для тих, хто більше цінує жувальний процес у даній ситуації, а не повний шлунок.
Бажано також пройти консультацію у психолога. І, наприклад, замінити солодощі на низькокалорійний йогурт у випадках активної розумової праці.
Як вилікувати надмірна вага викликаний "заїдання"?
В такому разі застосовують комплексну терапію, яка включає суворе дотримання дієти та поради психолога. Найбільш повний ефект дає різноманітне харчування, яке є повноцінним за хімічним складом. Необхідно також відрегулювати добову норму раціону (калорійність). Жінки повинні обмежиться 1300килокалориями на добу, а чоловіки 1600-1700ma. Обов'язковим є фізична активність, заняття фізкультурою або спортом. При третій стадії ожиріння добову норму калорій потрібно зменшити до 1200-1100. Якщо виявлена четверта ступінь, то знизити до 600-700.
Але при лікуванні слід дотримуватися обережності. Можуть бути небезпечними навантаження на серцево-судинну систему від фізичних вправ. За цим необхідно стежити за станом вашого здоров'я під час навантажень.
Рекомендується також врегулювати кількість та режим споживання рідини. Наприклад, не можна вживати рідину менше ніж за 4 години до початку сну, таким чином ви вбережете себе від перевантаження нирок.
При лікуванні надмірної ваги потрібно обов'язково перебудувати своє мислення, змінити ставлення до себе і їжі. Тільки завдяки такому психологічному настрою, який допоможе вам дійти до кінця, ви зможете домогтися результату.
Поради людям, які мають бажання схуднути
Для правильного зниження ваги, рекомендується дотримуватися такі правила:
- випивати в день не менше 8 склянок води;
- вживати найбільш потужне кількість калорій на сніданок;
- їсти невеликими порціями і ретельно пережовувати їжу;
- займатися спортом (це можуть бути велосипедні прогулянки, басейн, пробіжки, прогулянки);
- при необгрунтованому бажанні поїсти, необхідно намагатися себе відвернути. Можна піти прогулятися, прийняти ванну, займатися улюбленою справою і т. д. Головне відвернути свою увагу і зайнятися чимось корисним для вашого здоров'я;
- необхідно утриматися від мучного, кондитерських виробів і продуктів з великою кількістю цукру;
- експерти також рекомендують активні заняття сексом, які також сприяють зниженню ваги.
Правильний підхід до боротьби з лишнім вагою
У своєчасній медицині трохи змінили методи боротьби з ожирінням. Лікарі стверджують, що за тиждень бажано зменшити вагу не більше ніж на 0,5-1 кг. Таким чином можна поліпшити метаболізм і поправити гормональні порушення. Істотним прогресом є зменшення ваги на 5-10% від початкового.
Як вже зазначалося вище, позбавлятися від зайвої ваги краще поетапно. Період лікування розподіляють на два етапи:
- Зниження маси тіла (триває 3-4 місяці);
- Стабілізація здобутих результатів (півроку ― рік);
Так ви зможете уникнути проблеми повернення в первісний вид. Коштувати помітити, що худнути треба під наглядом спеціального лікаря, а перед початком лікування провести діагностику організму. Забороняється проводити самолікування, з-за того, що це, по-перше, з великою імовірністю, не дасть результату, а по-друге може призвести до небажаних наслідків.
Терапія при ожирінні
На сьогодні фахівці розробили три головних методу лікування надмірної ваги:
- Немедикаментозна терапія ― дотримання дієти, підвищена фізична активність, масаж і голкорефлексотерапія;
- Лікування спеціальними препаратами;
- Хірургічне лікування.
Найкращим виходом буде поєднання медикаментозного і немедикаментозного лікування. Свою важливу роль відіграє і строга дієта і регулярні фізичні вправи (які слід вводити дозовано). Відмінним доповненням служить голкорефлексотерапія, вона не має побічних ефектів, знижує апетит, покращує спалювання жирів і емоційний фон. Дуже часто при строгій дієті виникає тривала депресія, до боротьби з якою потрібно бути готовим.
Медикаментозне лікування
Для боротьби з ожирінням п'ють препарати центральної та периферичної дії. Препарати центральної дії пригнічують апетит (наприклад сибутрамін), периферичні виводять жир, який приходить з їжею (наприклад орсотен, орлістат). Такі ліки блокують фермент ліпази, який розщеплює харчовий жир. Жир в результаті не може пройти через стінки кишечника, выводясь назовні через кишечник.
Загалом медикаментозне лікування застосовується для поліпшення ефективності немедикаментозного впливу, а також для профілактики рецидивів, покращення метаболизмов. Перед використанням таких препаратів необхідна консультація лікаря.
Бади
Зараз дуже поширеними засобами від ожиріння стали Бади (біологічно активні добавки). У мережі водиться безліч міфів про чудодійні впливи таких препаратів. Насправді в БАДах містяться сечогінні та проносні речовини, які виводять вмісту товстого кишечника назовні. По цьому в деяких країнах змушують писати на упаковці Бадів про те, що вони порушують функції кишечнику при тривалому прийомі.
Бади дають ефект, але стосується він лише виведення рідини з організму. На жаль, прямого впливу на жирові клітини ці кошти не мають. У більшості випадків до складу Бадів включають настоянки женьшеню, елеутерококу, гуарани і зеленого чаю, які стимулюють обмінні процеси. Але слід зауважити, що ефект від Бадів спостерігається тільки тоді, коли людина веде активний спосіб життя.
В деякі Бади включають метіонін, вітамін В6 і інші спалюють речовини. Однак такі компоненти не можуть самостійно спалювати жир, а лише беруть участь у процесі. Ми рекомендуємо не використовувати таких чудо-препаратів, а звертатися за допомогою до фахівців-дієтологів.
Хірургічне лікування ожиріння
Хірургічне втручання призначають при:
- інших хворобах, які викликані надмірною вагою;
- при ІМТ більше 40 кг/м;
- коли консервативне лікування не дало результату.
В настоящее время используют гастрошунтирование, бандажирование желудка, установку внутрижелудочного баллона, вертикальную гастропластику. Отличные результаты показывает вертикальная гастропластика и бандаржирование желудка. Такие методы позволяют снизить вес больше чем на 60%.
Мы рекомендуем вам помимо консервативного лечения, применять пластыри для похудения Soso. Они помогут ускорить обмен веществ и добиться желанного результата быстрее и легче.
Может быть Вам будет интересно узнать что такое отравление и как его лечить узнайте на нашем сайте.